Visus mūsų šiuo metu turimus baldus bei jų kainas rasite čia:

Dėl išsamesnės informacijos, individualių užsakymų, kreipkitės nurodytais kontaktais

Baldų katalogas

Apie mus

,,Petromobilis,, UAB veiklos sritis – prekyba naujais ir naudotais baldais iš Vakarų Europos, norvegiškomis ketaus krosnelėmis bei interjero detalėmis. Vokiškų baldų salone – kokybiškų baldų įvairovė, palankios kainos bei nuolaidos. Prekių asortimentas atnaujinamas kas mėnesį. Pirkėjų įsigyti baldai pristatomi į

Akcijos/išskirtiniai pasiūlymai

Visos baldų kainos yra derinamos atvykus į saloną. Garantuojame, jog rasime geriausią pasiūlymą jums, o lojaliems klientams taikome išskirtines akcijas ir pasiūlymus.

Prekių pristatymas

Pirkėjų pageidavimu įsigytus baldus pristatome į bet kurią Lietuvos vietovę.

Prekiauti naujais ir naudotais vokiškais baldais pradėjome 2011-aisiais. Kiekvieną mėnesį iš Vokietijos atsivežame kelias dešimtis kruopščiai atrinktų ir tik aukščiausios kokybės įvairių baldų. Per savo gyvavimo laikotarpį sukaupėme didelę patirtį atsirinkti klientų lūkesčius atitinkančius baldus. Mūsų klientai visada lieka patenkinti ir dėkingi.

Ką apie mus sako klientai…

Jau ne pirmą kartą perkame baldus iš šio salono. Kokybė nepriekaištinga, o kainos, atsižvelgiant į kokybę, yra tikrai nedidelės.

Angelė ,Vilnius

Iš pradžių nusipirkau šiame baldų salone tikros odos sofą-lovą už nerealiai gerą kainą, tuomet rekomendavau šį baldų saloną giminaičiams, draugams, pažįstamiems. Jie, kaip ir aš pats, liko nustebinti baldų kokybe už santykinai nedideles kainas.

Valdas ,Šiaulių raj.

Labai malonus aptarnavimas. Baldų salono savininkas daug išmanantis apie baldus, padėjo išsirinkti. Dėkojame

Regimantas ,Ignalina

Prieš šventes pirkome šiame baldų salone odinį svetainės komplektą, kurį mums pristatė tiesiai į namus. Kokybė tiesiog nepriekaištinga, o kainą suderėjome puikią. Salono savininkas labai malonus žmogus.

Gintaras ir Vaida ,Alytus